» Poradna » Programy

Fotoeditor Zoner z časopisu Computer - máte to někdo?

Mám možnost koupit ten časopis se Zonerem. Ten program v plné verzi má funkce co bych potřeboval, ale chtěl bych vědět jestli je má i ta verze z Computeru. Jedná se o přidání efektu přechodový filtr, barevný přechodový filtr a funkci narovnání linií pokřivených perspektivou. Věděl byste to prosím někdo? Díky

Odpovědi na otázku

Františku,chápu tvoje pochybnosti o funkci tohoto programu-od výrobce funguje určitě,ale poslední dobou věci z toho C plátku moc nefungují,anebo jen krátce-do příští instalace.

Taky mě to zajímá, mě jde o tyto f-ce : retuš, odstranění červených očí, narovnání horizontu, srovnání linií u bodov, automatické vylepšení expozice. Křivky atd. oželím, stejnak to nepoužívám...hodně rád bych byl za panorama....jak to teda prosím je ? Co to umí/neumí ? Díky

narovnání linií (horizont budovy atd.) jo
červené oči jo
+expozice, křivky ,teplota barev, projasnit stíny jo
přechodové filtry asi ne (nejsem si jistý kde byly ale nevidím)

Tak díky

Jde všechno, pokud si za 1024 koupíš upgrade na verzi Professional. Funguje to tak, že nainstaluješ Zonera z Computeru, zaregistruješ se, stáhneš si z www.zoner.cz zkušební verzi a po zaplacení těch 1024 Kč dostaneš Product Key, kterým tu zkušební verzi přepíšeš na definitivní. Doporučuji stáhnout i patch, který nabízejí a oboje vypálit na CD, čímž získáš instalační CD pro stálou verzi.