» Poradna » Mobily

Fotoaparát s HD kamerou

Zdravím všechny,mám takový dotaz ohledně fotoaparátů. Chci si pořídit kvalitně fotící foťák, který má také funkci videokamery natáčející v HD (nejlépe ve full HD) . Máte někdo tip přímo na nějaký fotoaparát (konkrétní značku/model) , za slušnou cenu ?Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Natáčet video v HD (většinou i FHD) umí dnes naprosto každý fotoaparát. Takže aspoň napiš nějaký cenový limit, do kterého se chceš vejít. Jinak ti doporučím nějakou zrcadlovku od SONY, ty umí opravdu špičkové video. Ovšem počítej, že to je třeba 50 tisíc :)

no tak do těch 10, maximálně 15 tisíc, bude to pro soukromé účely a tak nepotřebuji nic extra drahého. S tou kamerou pak protože provozuji rozrůstající se YT kanál a webkamera už nestačí :D .Jinak díky

jako "youtuber" bys měl být schopen tohle zjistit sám ... na výběr je toho opravdu hodně, ale jestli to za to stojí? to musíš říct ty co potřebuješ, co od toho očekáváš a hlavně kolik to má stát ...

tak si prostě předvyber pár adeptů a proberem to. Do téhle ceny by se ti myslím mohly cenově vejít i tzv. profi kompakty - Powershot Pro od Canonu nebo T-řada od Lumixu... Sony měl zas řadu RX. Jak Sony tak Canon v tom měl větší čip takže to mělo slušné parametry.

No myslím, že 50 tisíc se mu za to asi dávat nebude chtít. :) Ale přesně jak píše JackBrno. Budeš muset trochu upřesnit výběr a hlavně tedy cenový strop.