» Poradna » Ostatní

Fotoaparat s dialkovou spustou

Ahojte. Vedel by niekto poradit nejaký lacný fotoaparát (kompakt), ktory ma moznost pripojenia dialkovej spuste? Dialkovych spusti som nasiel na nete plno, ale k fotaku s takouto moznostou som sa nedopracoval. Vdaka za pripadne tipy.

Odpovědi na otázku

Tak lacine fotaky nemaji vetsinou sensor pro dalkovou spoust, ale jsou moznosti propojit fotak s chytrym telefonem kde si stahnes jen appku. Odskouseno funkcni dalkove ovladani spouste pomoci appky Smart Camera Remote treba na modelu Sony DSC-HX60. Jinak nejlepsi je kdyz si zajdes do obchodu a tam se podivas na vsechny znacky urcite tam najdes neco vhodneho.