» Poradna » Programy

Foto z google jde do HTML nelze jpg

Dobrý den,potřebovala bych radu foto z google mi šlo vždy stahovat jako jpg, nyní nabýzí jen HTML jsem laik je něco v mém počítači nebo je to novinka od google, děkuji za radu Jana

Odpovědi na otázku

Co je foto z google?

Foto co vyfotím na foťák a je to v archiv google, je jich více a nelze stáhnout ani jedna jako jpg a před týdnem jsem stáhla všechny jako jpg teď jen nabídka HTMH

A co je: "nabýzí" a kde jsou interpunkční znaménka a kde je vůbec otázka? Jinak děkuji za oznámení nevím ani čeho.

:-nabízí, pardon jsem v hektice a potřebuji poslat pracovní fotky

Takže myslíš Google Drive?

Spíše tohle: https://play.google.com/store/apps/details - předpokládám, že pořizuje shluk pixelů nějakým mobilem a "ukládá" to rovnou do tohoto prostoru, místo na paměťovou kartu.

I to je možné. Pro někoho je google všechno, asi jako seznam (vyhledávač, prohlížeč, mail)...

Zkusím tedy jiný prohlížeč, ale vždy v google mi to šlo dám vědět ať je rada pro další :)

Zkusila jsem firefox nainstalovat a je to stejné, zkuste to sám a pak zkuzte poradit podle mne nějaká novinka ble :)

vždycky se to ukládá i do vnitřní paměti - buď interní a nebo na kartu pokud si to někdo cíleně zvolí (což v tomhle případě pochybuju).

"+" Ale nikdo neví... Já používám na focení fotoaparát, v nejhorším "hloupý" mobil a tomu googlímu zázraku se vyhýbám. A pokud by k tomu neštěstí došlo, pak data na kartu + záloha někde jinde a někde na Google jen kvůli přístupu odkudkoliv.

ggl photos nepouzivam, lebo inzinier v gugli, co to ma na starosti je tak blby, ze ho nenapadlo spojit photos s gdrive. Alebo nechce.. vysledok je, ze sa ti tie fotky nezobrazia automaticky v pocitaci. Uplne irelevantna sluzba.

HTML není žádný grafický formát obrázku - trochu podrobnější popis

pravě že tomu nerozumim)

este som to nikdy nerobil, ale ze si to ty... Na google photos oznacim fotky, ktore chcem, dam 3bodky vpravo hore, download, stiahnu sa do zip. Rozbalim, mam fotky v jpg. Alebo kliknes len na 1 fotku, ktoru chces, 3bodky, download a mas rovno jpg.

Moc díky za radu, nejvíc pomohla z celé konverace, nemusels to prozradit ale dals to : Díkes moc,

roob poradil ze všech atáku nejvíc instalace apod...

"...instalace apod..." - čehožeto?! Roob jen odvážně přeleštil koule a odhadoval, když tvoje informace byly naprosto nulové.

Ale je dobrej. :)