» Poradna » Programy

Fotky

Poradte nejaky viborny program na pracu s fotkami . Aby sa tam dali robit divy s tvarou . Aby sa dalo retusovat a ine doplnky .Dakujem vam . Ak ak možte tak napiste aj kde presne sa to da urobit .Vdaka . Možte napísať na marcossoft@azet.skEste raz pekne dakujem .

Odpovědi na otázku

Zoner Photo Studio 7 -> jasne nej (ale je placeny, teda pro nekoho...)

Photoshop !!

Gimp a je to zadarmo

Ked chces robit cary s fotkami, zozen si Photoshop 8 . Na retusovanie tam mas specialne nastroje, ktore to urobija takmer samy, Na kriveni tvari tam mas "Zkapalnit"  a mozes si natahovat tvar ako chces, mozes menit hlavy, pomocou klonovacej peciatky mozes stvarat co chces.