» Poradna » Mobily

Fotky z rozbitého mobilu

Dobrý den, rozbil se mi displej u mobilu (obrazovka má praskliny, displej má i černé čáry při zapnutí). Na tlačítko zapnout reaguje-rozsvítí se, ale na dotyk ne. Potřebovala bych dostat z toho mobilu nezálohované fotografie. Je to nějak možné? Když ho propojím s PC, na PC se objeví MTP USB a poté se mobil jen nabíjí. Nemohu na mobilu odsouhlasit kvůli dotyku povolení přenosu.Potřebovala bych nějakou radu, jestli je možné dostat ještě nějak fotky co jsou v paměti mobilu, nebo už to nepůjde. Četla jsem, že možná přes USB OTG kabel? Je možné přes to propojení s myší mobil odemknout protáhnutím?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ne, bez odemknutí displeje data z telefonu nijak nedostaneš, pokud nemáš nastavenou synchronizaci s Google. To s tou myší by teoreticky jít mohlo, to je jediná možnost, kromě výměny displeje. Ale je otázka, jestli to tvůj tajný mobil podporuje.

zober to do servisu, tam urcite vedia docasne napojit "nejaky display" a data ti stiahnu na USB kluc.