» Poradna » Web a internet

Fotky ve Facebooku při prohlížení blikají

Dobrý den, poslední dobou mi začaly na FB při prohlížení příspěvků s více fotkami fotky problikávat a nejde si je vůbec prohlédnout. V příspěvcích vlastních i ostatní přátel.Zkusila jsem i změnit heslo do FB, ale problém přetrvává. Pouze v NTB, v mobilu je to OK.Děkuji předem za radu, co s tím.

Odpovědi na otázku

-vyzkoušet jiný internetový prohlížeč-vyzkoušet prohlížeč v nouzovém režimu-deaktivovat software na šetření dat blokování reklamy a podobné

Zkuste jiný prohlížeč, případně zkuste přeinstalovat stávající.Mimochodem, co přesně jste si slibovala od té změny hesla?