» Poradna » Mobily

Fotky po bývalém majiteli

Zdravím :)Při dělání pořádku v telefonu jsem si stáhla všechny videa a obrázky z telefonu do počítače. Při třídění fotek jsem zjistila, že nemalá část fotek je po bývalém majiteli telefonu, ale za živého boha je nemůžu v telefonu najít. Dokáže někdo poradit aplikaci nebo nějaké skryté místo kam se fota ukládají?Děkuji :)

Odpovědi na otázku

A proč jste po předchozím majiteli neprovedla reset telefonu do továrního nastavení?

já bych hned udělal tovární reset. Krom fotek tam po původním majiteli může být naprosto cokoliv, klidně i nějaký škodlivý software a skryté aplikace...

/storage/sdcard0/DCIM/camera

Bohuzel tam nejsou :(

Tak už je máš jen v PC,když jsi dala mobil do továrního nastavení,tak už jsou fuč.

Používáš telefon po bývalém majiteli bez provedení obnovy továrního nastavení??? To je hloupost maximální u vás obou...

Takže zapomeň na to a udělen obnovu továrního nastavení a hlavně snad nepoužíváš jeho původní účet...

Je až neskutečné, kolik zoufalců mobil, tablet a jiné hodí do bazaru, aniž by se obtěžovali s vymazáním dat. A pak se občas diví i ušima!

Jj, to taky dost nechápu. A stejně tak je dost zoufalé pořídit si použity mobil a neprovést tovární reset, abych se zbavil případných zbytků cizích dat.

Este ked tam predchadzajuci majitel mohol mat nejaku skodnu: virus, sledovaciu app, alebo inu app zameranu na zaroboj tretej strany.

Majitel to udelal a dokonce jsem to udelala i ja po tom co se nezapl telefon . V telefonu ty fotky vubec nevidim ( v galerii), jen po tom stahnuti v PC

Tam je SD karta? Z ní totiž reset data nemaže.

Je, ale je to moje sd karta.

a zustal tam take po nebohem byvalem majiteli i zadany google ucet vcetne synchronizace Vasich fotek a ostatních dat do jeho uctu ?? Dle urovne znalosti tipuju ze ano a veskere Vase fotky, kontakty, kalendre a dalsi data sirite do sveta cizim lidem... To je super doba

Nezustal, telefon byl uveden do tovarniho nastaveni byvalym majitelem i mnou. Fotky se objevili az po tom co jsem.je dala stahnout do PC a pouze v tom PC.

Jaká je velikost (v kB nebo px) těch starých fotografií, nejsou to jen náhledy?

130kb jedna fotka

Tak to opravdu není fotka v plném rozlišení. Možná příloha mailu nebo aplikace na zprávy (Whatsapp, Viber atp). Při stahování do PC bys měla vidět z jaké složky jsou. Název souborů může být i jen nic neříkající (alfa)numerický řetězec bez koncovky.