» Poradna » Ostatní

Fotky Google

Zdravím, už asi třetí den nevidím fotky, které zavěšuje můj zeťák na Sdílení fotky Google. Při klepnutí na ikonu se zobrazí jenom prázdná stránka a fotky nikde. Je to na PC i na noťasu stejné. Bude to asi někde v povětří. Může mi někdo poradit.Díky moc, po vnoučátkách se mi stýská.Dědouš Fanouš

Odpovědi na otázku

zeťák zavěšuje, zeťák taky určuje kdo co uvidí, takže pláčeš na špatnym hrobě dědouši.

:No jo, ale, že nevidím ani ty co jsem už viděl. Zeptám se zeťáka a když v tom nepojede, tak dotaz zopakuji. Dědouš Fanouš.

třeba je zetak smazal pro nespolehlivost uložiště, traduje se ze nejsou soukroméFotky Google náhodně rozposílaly snímky a videa cizím lidem ...mobilenet.cz › clanky › fotky-google-nahodne-rozposil...7. 2. 2020 - Chyba již byla podle Googlu odstraněna. Zasáhla 0,01 % uživatelů, tedy zhruba 100 tisíc osob.