» Poradna » Mobily

Fotky a Facebook

Při přenosu fotek z jednoho telefonu do jiného se mi načetly fotky úplně nesmyslně, rozházeně do aplikace Facebook. Nevíte, prosím co s tím? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Co mají fotky v telefonu společného s aplikací Facebook?

Muze mit kdyz si posle z jednoho telefonu do druheho telefonu fotky do facebooku

A to jde? Facebook opravdu neslouží k přeposílání fotek z jednoho telefonu do jiného. A už vůbec ne hromadně.

A maji oba mobily vse stejne? Jak kdyz koupis dve stejna chytra zrcadlaTo neni jen napsat ze jde o dva mobily. Kdyz poslu ze sedmicek fotky do desitek poskladaji se mi podle dne porizeni a nehnu s nima

Když budu teď chtít postnout nějakou fotku a dám "prodat fotku", tak mi vyjede můj výběr, ale nesmyslně - jedna fotka z roku 2026, pak videa, pak fotka z roku 2018 atd 😞 Nejsou prostě chronologicky, tak jak je mám v gerii a jak jsem fotila.

A co treba velikost ?? Vestecke koule fasovali na stedry den jen ti nejlepsi a ci mi rikali tam nejsou na facebook v mobilu nastavene. Ted uz frci jen windows 10 a problemy s nim

Díky 😁. Jj, to tak vypadá, protože to jde od videí a jde s tím něco udělat? 🙏