» Poradna » Web a internet

Fotbal sestava excel

Ahoj, mam v Google tabulce list, na kterem mi kluci z tymu zaskrtavaji, zda prijdou na zapas nebo ne. Potreboval bych automaticky na dalsi list vyplnovat jmena tech, kteri v dany den prijdou, abych je zaradil do sestavy a nemusel z predchoziho listu vzdy opisovat. Lze? Vzorcem nebo nejak?https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DfgW23NUC...

Odpovědi na otázku

Proc bys nam to sem dal? VZDYT SE TO TAM DA ZMENIT! PRAVE JSI CELE PORADNE ZPRISTUPNIL DOKUMENT A KDOKOLIV HO MUZE ZMENIT!

Evidentně je chytřejší než někdo, kdo tu "řve" a dal tam jen vzorový soubor. Nebo si myslíš, že když tam má několikrát stejné jméno, tak to tak má i ve skutečnosti??? Jak by asi poznal, který Honza mu přijde a který ne?

No, mne je to jedno, at to nekdo cele prepise... Ale mnelo by jit seradit to podle toho kdo prijde a kdo ne, takze ti, co prijdou budou nahore

Nestačil by filtr? Díky němu můžeš zobrazit ty, kteří zaškrtli, že na trénink přijdou a schovat ty, kteří ne.

Než to smolit po Excelech, nezkoušeli jste Tymuj.cz? Akorát nevím jestli tam jde nějak sypat ven aktuální soupiska.

Tak se mrkni, jestli je to to, co potřebuješ