» Poradna » Mobily

Fotak jako webka

Dobry den,Chtel vych se zeptat zda aspon jeden z mych fotaku jde použít jako webka u skypu?popř jak? Fotaky mam canon kompakt powershot a720is a zrcadlovku canon eos 60d.Děkuji za odpověďOndra

Odpovědi na otázku

To musíě vyzkoušet,asi nikdo neví,jak mají ty foťtáky řešem SW i HW k připojení na PC, potažmo do komunikátorů.

Můžeš použít Canon EOS Utility (pro EOS foťáky), kde do PC přeneseš obraz. Jestli to umí použít Skype, netuším. Ale trvalé použití Life View je stejně nevhodné či nemožné (přehřívání čipu). Takže 60D vlastně nelze.

Tohle v drtivé většina foťáků nelze.