Forza Horizon 4

Zdravím, mam problem s gamepadem ve hře Forza Horizon 4. Počítač ho normalne detekuje a je připojen. I ve hře je vidět možnost tlačítek na gamepadu jako například LB a RB atd. Ale tlačítka nereagují. Setkal se s tím někdo a dokázal by mi poradit. Ve FIFĚ a mortal kombat normalne funguji. Díky za rady

Odpovědi na otázku

Jaký gamepad a jak je připojený? Jestli to není xBox controller, tak jen emulací..

Normalne USB, Logitech. Mam ho nastaveny v aplikaci x360ce

Takže je to nějaký šunt co emuluju xInput. Tam je dost možné, že to prostě Forza nepobere, nebo ho nemáš zapnutý/vybraný v nastavení (je třeba ho zvolit jako xinput pokud emuluje xbox ovladač)

Já mám origo xbox one gamepad (na pc) a fh4 mi taky jako jedina nejde proste to reaguje tak tak sekundu a pak nic