» Poradna » Ostatní

Fortnite- failed login

Neviem preco mi to robi ale ked zapnem fortnite prihlasim sa tam tak mi napise ''failed login".dakujem za pomoc piste aj na mail matko.kapral@gmail.com

Odpovědi na otázku

"failed login"Ta hláška popírá vaše tvrzení"prihlasim sa tam"Vy se nepřihlásite. A proč se tam nepřihlásíte? Co vám na váš dotaz odpověděla podpora Epic Games? Oni pravděpodobně budou vědět víc proč vám nejde se přihlásit. My nemáme víc informací než autor/provozovatel

pisal som aj epic games ale moc som ich nepochopil

neviem moc po anglicky a prekladac google mi moc nepomohol precitat spravu od epic games

Tak co odpověděli, třeba to tady pochopíme lépe