Forte Manager pro LG monitory nefunguje !

Tak jsem si dnes koupil 19"LCD LG1900E. Ovladač se nainstaloval v pohodě. Jenž e jelikož tento monitor nemá OSD menu, ale na monitoru je pouze On/Off tlačítko, tak všechny ostatní hodnoty, se nastavují přes aplikaci ForteManager. počítám, že platí pro všechny monitory LG. Jenže mi tato aplikace při instalaci hlásí chybu. Poté co se nainstaluje, tak stejně nejde zapnout protože to při zapnutí zahlásí toto: Vstupní bod procedury_iob_func se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně MSVCR70.dll nalézt" Pak také hlásí chybu v "dthtml.exe a v MSVCR700.dll."

Nevíte někdo čím to ? Na netu jsem někde četl že to občas někdo také nespustí.
Stalo se to taky někomu tady? A jak to vyřešil? Např. nemůžu tím pádem vypnout nebo ztlumit červené světlo, jímž je decentně podsvětlen podstavec... a podobné jiné feautury..., jelikož to jde jen přes ten jejich ForteManager.

Mám Win VISTA Home Premium...

Odpovědi na otázku

A je vůbec Vista compatible? Zkuste ho spustit jako admin..

Na stránkách píšou že je plně Vista compatible. I když jej spsutím jako admin, tak nenaběhne a hlásí jen errory...

Stejny system --- stejny problem. Program nejede, nemohu menit paramenry. Monitor za 8k a k placi.

Tak jsem zkusil stáhnout z netu knihovnu msvcr70.dll. Poté co jsem jí vyměnil, se mi Fortemanager zapnul a ikonou se hodil do system tray k hodinám. Další problém je v tom, že když chci ForteManager otevřít a kliknu na Show forteManager, tak se nic nestane. Při tom z nabídky vše ostatní otevřu (Help, techn.support, about apod..)

Tak ono to stoji nejen neuveritelnych 8kKc, ale jeste takovahle zabava?
Trochu draha zabava s TNfilmovou sunkou s jedinym positivem ve forme pseudoatraktivniho designu. :o((

S timhle tezko pohnete jinak, nez ze zaukolujete technickou podporu prodejce ci vyrobce.

Ja vlastním LG Flatron W2452T X a s programom Forte manager od výrobcu mam neskutočné problémy.
Našťastie žiadne errory ani iné hlásenia nemám. V podstate zapnem aplikáciu Forte manager a jediné na čo sa dá kliknúť je technická podpora a celé help. K nastaveniam sa nemôžem dopracovať. Ikonky sú nedostupné, nie sú rozsvietené (sivý podtón) čiže sú neaktívne. Aplikácia mi istý čas fungovala perfektne a zrazu z ničoho nič nejde a nepomohli ani rozsiahle reinštalácie softwéru. Absolútne si s tým neviem dať rady. Keby že viem, aké problémy ma čakajú, nikdy si LG výrobok nekúpim. Nepomohli ani hrátky s registrami, drivermi ...

Ja vlastním LG FLATRON W2452T X a nemôžem sa dopracovať k ovládacím prvkom programu. Jedine k Help. Ostatné ikonky sú neaktívne. Reinštalácie aplikácie ani iné operácie nepomohli ... Neviem či problém nieje v samotnom F-ENGINE ...

ked si kupujete dementne LG, tak vam treba. od LG kupujte secko mozne, okrem monitorov

To je rada, ze bych te za ni nakopnul . . .

Toto platí obecně pro Forte manager a LG monitory.

Problém lze vyřešit úplně jednoduše, nainstalujte ovladač (driver) z CD, potom Forte Manager.
Ve složce Forte manageru klikněte pr. tl. myši na monitor.exe a zvolte vlastnosti.
V záložce kompatibilita zvolte Win. Vista (SP1) a spustit program jako správce, potvrďte tlačítkem OK.
Restartujte systém ! (Jinak to nepůjde..)

Nyní by mělo vše fungovat jak má. Pokud ne, zkuste v režimu kompatibility zvolit jiný systém (např Win. XP SP3...)

PS: Všechny kdo místo rady napíšou že LG ja na %$#@% a podobně pokládám za ignorantní hlupáky, všechno má řešení,když ho neznáte tak buďte zticha a šoupejte nohama ...

Tak forteManager a muj w2486l šlapaly skvostně než jsem upgradnul Visty na W7. Ve W7 byly skoro všechny možnosti šedé (nešlo na ně kliknout), to se zčásti vyřešilo upravením kompatibility a teď mi jde všem krom záložky ez MENU, která je bohužel nejdůležitější :(

Díky moc pomohl jsi mi.