» Poradna » Web a internet

Formulář na webu, který po vybrání položky z DropDownListu zobrazí TextBox

Zdravím, představte si, že mám na webové stránce otázku a následně DropDownList, ve kterém má uživatel odpovědět. Takže např."Odkud jsi?"(a na výběr z DropDownListu):- ČR- Slovensko- ...- jinéTak já bych potřebovala nějak udělat to, aby když uživatel zvolí "jiné" tak se mu pod tím DropDownListem zobrazí TextBox, do kterého tedy uživatel bude moct svoji odpověď napsat. Lze to nějak udělat? Prosím nejlépe o názornou ukázku, jsem v tomto dost začátečník. Děkuji však za jakoukoli radu a ochotu pomoci

Odpovědi na otázku

Děkuji moc

pokud tam takových věcí bude víc tak se možná vyplatí to dělat např. s tímto https://knockoutjs.com/examples/cartEditor.html

Ano, to se mi hodí ještě více, děkuji 😍

jestli máš Google účet (ten má např. každý, kdo má nějaké Android zařízení) tak si takový formulář snadno naklikáš u nich:https://www.google.com/intl/cs_CZ/forms/about/výsledky od všech tazatelů se ti automaticky krmí do tabulky.