Formátování

Potřeboval bych naformátovat externí disk Touro mobile pro 500Gb. Hledal jsem to na netu. Od výrobce má nainstalovaný soft pro jeho spouštění. Našel jsem jeho stručný popis na netu, ale o formátování tam nic není. Mám obavy, že jak to naformátuji, že ztratím tento soft a počítač jej pak nerozpozná a on nebude pracovat jak má.Dík za pomoc

Odpovědi na otázku

Disk zformátuj klasicky ve windows. Blbosti od výrobce sice zmizí,ale disk půjde normálně používat dál.

Tipujem, že soft od výrobcu formátováním nezmizne a tvrdošíjne sa drží

Dám ti jednoduchou otázku, kterou můžeš zodpovědět ještě jednodušší odpovědí.Tedy, pokud jsi se dočetl, že na drive se nachází "jakýsi" SW, jak asi tam na tom drive "drží"? V luftě? Co myslíš? Není to - šmankote - proto, že se na drive nachází nějaký známý FS?

Tak místo formátování jen smaž obsah a nech tam ten SW od výrobce.