» Poradna » Programy

Formátování titulní strany

Ahoj, mám problém s naformátováním titulní strany diplomové práce. Nemáme šablonu a potřeboval bych do textového pole vložit jakoby "podpole", jako tomu je když například vložíte už předdefinovanou titulní stranu ve wordu. Čili titulní strana např. obsahuje velké textové pole a v něm jsou podpole jako "název práce", "jméno" a podobně.Díky

Odpovědi na otázku

https://ibb.co/VHRwLYGMyslím tohle.

můžeš použít neviditelnou tabulku.BTW, proč nešlohneš šablonu třeba od UK nebo MUNI ap.? Obvykle ty univerziti někde maj šablonu ve word formátu.

nic neformatuj vsechno smazes. radsi to defragmentuj.

Jestli chceš psát a obhájit diplomku, tak by sis měl chlapče poradit sám. Nebo se jdi živit rukama. Úroveň některých studentů je doslova tristní.

Umím základy, vždy jsem psal do šablony, až teď mají svá pravidla bez šablony. Moralisté na téhle stránce jsou vážně k smíchu, od každého očekávají, že bude renesanční člověk. Ne, každý máme své chyby a nevidím důvod, pokud jsem profesionál ve svém oboru, proč bych měl dělat rukama kvůli naformátování dokumentu. Ale odpouštím ti, někdo píše rychleji něž myslí...

Předpokládám, že máš vedoucího práce, tak k němu směřuj dotaz.

Vložení - Rychlé části - Vlastnosti dokumentu - Vybrat co je potřeba.Je to ta ikonka vpravo nahoře vedle "Textové pole"

Neděkuj, na nic neptáš. Pokud to oznámení měl být dotaz, s čím přesně tedy máš problém? Tak prostě do textového pole to tvoje jakoby podpole vlož. Tohle jsou základy, které se učí v 8. třídě ZŠ.

Nech si vrátit školný a jdi makat rukama, na víc nemáš. Je naprosto neskutečné co vše dnes předstírá studium a ve finále neumí vůbec nic.