» Poradna » Mobily

Formatovani sd karty

Dobry den nevim jak formatovat sd kartu nikdy jsem to nedelala dekuji za radu

Odpovědi na otázku

Úplně stejně jako jiný "disk" ... mimochodem, nově koupená SD je zformátovaná.Pokud je to pro foťák, je lepší zformátovat ve foťáku.Jinak FAT32 je univerzální, ale jen do 32 GB.

Hmm, těch 32 GB jsi nabral kde?

http://forum.zive.cz/download/file.php Samoz. ide to obísť, ale Win z neviem akých dôvodov FAT32 okresal na 22 bit (format: "FAT32: 65526 < Number of clusters < 4177918")

Samozřejmě, že to vím, ale to není omezení FAT32, ale omezení ze strany Microsoftu.

To ano, ale či BFU bude vedieť formátovať cez 3rd party app

Děkujeme za informaci, všechno je jednou poprvé. A vaše otázka?

"Dobry den nevim jak formatovat..."

To není IMHO otázka ale konstatování skutečnosti