Formatovani sd karty probehlo jen na 20%

SD karta Samsung 128GB- Po vložení do mobilu a zformátování proběhlo jen 20% .Čím to může být a jak problém odstranit?

Odpovědi na otázku

Moze byt vadna karta. V PC sa podari naformatovat cela?

V prvé řadě by bylo fajn znát text té chyby, který to vypsalo.Moje obecné řešení je picnout to do Linuxu, dd if=/dev/urandom of=/dev/mmcblk0 (začne postupně přepisovat zařízení mmcblk0 náhodnými daty). Nechat běžet tak pět sekund. Ctrl+C pro přerušení. To přepíše začátek karty, všechny oddíly. Zařízení to pak vidí jako úložiště s neznámým formátem. A pokud se to ani tak nepovede zformátovat, nemá smysl to dál řešit.Není to kdovíjak vědecké, ale funguje to. U flashek a karet za tři stovky nemá smysl páchat harakiri.