» Poradna » Programy

Formátování nadpisů

Mám dotaz ohledně formátování nadpisů - v případě, že mám číslované nadpisy a např. u odstavce 3.1.1 který nemá textový nadpis, potřebuji naformátovat nadpis pouze u číselného označení 3.1.1 nikoliv u celého odstavce. Když smažu formátování nebo nastavím normální formát, tak se mi smaže i číselné označení, ale to bych potřebovala ponechat, aby bylo vygenerované v obsahu (samozřejmě bez textu celého odstavce). Je nějaká cesta, jak tohoto docílit?

Odpovědi na otázku

jestli jde o Word, tak ten dovoli pouzit jeden styl na jednom radku. takze tam nemuzes dat cislici odstavce a k tomu zbytek formatovat normalne.BTW: pokud by jsi odstavec naformatovala  style m A a pak uvnitr jsi treba podtrhla cast, word k tomu utvori novy styl. Pak tedy budou dva styly na jedne radce. Ale v tvem pripade to nejde.