Formátování externího HDD

Externí HDD Seagate BackUp Plus 2 TB naformátován pomocí Win10 z exFAT do NTFS (exFAT nepodporuje má TV), po naformátování se po připojení disku k TV objevila nová složka Média EFI, kterou nelze spustit.K čemu slouží tento soubor EFI a mám ho ponechat či se ho pokusit nějak odstranit?Děkuji všem za případné odpovědi.

Odpovědi na otázku

Složky si zkrátka nevšímej, možná se ti tam ještě objeví složky $RecycleBin nebo SystemVolumeInformation.Všechno jsou to systémové složky které si vytváří OS. Ve Windows mají flag hs, proto je běžně nevidíš. TV tyhle flagy ignoruje a proto jsou složky vidět. Dělat s tím nejde nic - zkrátka je ignoruj.