» Poradna » Ostatní

Formát UNDF

Dobrý večer,vím,že je zde nějaké to lákno ohledně tohoto problému,ale ani v jednom není pořádná rada či pomoc a tak se ptám znova a prosím o jasnou odpověď těch chytřejších:Mám micro sdhc 64GB pro tablet,který toto rozšíření podporuje(os Android 4.2.2)V PC s Windows 8.1 x64 mám filmy v avi.Problém je v tom,že na kartu se mi zkopíruje jen necelých 10GB dat potom již píše v tabletu MXPlayer,že není možno přehrát,ten samý soubor ve Windows chci přehrát z té karty VLCéčkem a ten napíše,že není podporován formát undf atd.Zkoušel jsem formátovat v pc i v tabletu,přehazoval jsem různé filmy,ale vždy se vejde jen oněch necelých 10GB pak nefunkčnost dalších dat(filmů).Zkoušel jsem i různou alokaci.Karta se ale stále tváří jako 64GB,po nahrání filmů i píše volných třeba 51GB z 62GB,takže teoreticky by tam místo mělo být,ovšem pokud nahraji další data filmového typu je to vždy undfTakže co to prosím vás je? Špatná karta? Existuje nějaký soft na opravu nebo kontrolu opravdové velikosti karet?Díky za odpovědiJelikož pracuji mimo CZ a nyní odjíždím rád si přečtu rady za týden v sobotu.Díky moc

Odpovědi na otázku

kde je to hniezdo na tie falošne 64Gb flašky? neni dna ked stim dakdo neprideale odkaz na program hdd llf maš tu aj s postupom:http://www.zive.cz/poradna/problem-s-flash-u...

UNDF mi zbyl po odinstalaci Ashampoo Burning Studio a v ničem jiném nešel otevřít.