» Poradna » Programy

Formát ogg

poradí nějkaý dobračisko jak z formtu ogg vypalit pisně na CD v klasickém formatu? dík mocmartin chomutov

Odpovědi na otázku

Jestli to nejde přímo v Neru, tak to musíš převést do mp3 a nebo wma (popř. wav)...Na ten převod bych zkusil Super Converter a nebo něco takovýho.

do mp3 bych to radeji neprevadel, degradujes tim kvalitu

Nebo si na www.nero.com stahni ogg plugin a pak muzes palit primo!Gogo - http://gogo.wz.cz

Stáhni si Easy CD-DA Extractor a převedeš libovolnej formát do jiného a pohodlně vypálíš i CD.No prostě super software