» Poradna » Programy

Formát .MTS. Converter nebo program na stříhání

Dobrý den, potřeboval bych poradit s videem ve formátu .MTS. Včera jsem strávil několik hodin hledáním způsobu, ale jediné co jsem našel byly convertery, které buď už nefungovaly nebo v sobě obsahovaly nějaké viry. Potřeboval bych video sestříhat a lehce upravit (přidat text, změnit barvu). Mohl byste mi PROSÍM někdo poradit free program(i se spolehlivým linkem ke stažení), se kterým máte zkušenosti? Buď na převedení tohoto formátu nebo na úpravu videa, který mts zvládne? Děkuji moc.

Odpovědi na otázku

Free na střih těžko.Placený třeba cyberlink powerdirector a to ještě některé.Nějak jsi formát získal a některé firmy dodávají k hardware i program na úpravu.A na převod třeba mediacoder a pak třeba použít i movie maker.

A nevíš, jestli to třeba Sony Vegas zvládne? I když teda není free, ale kamarád ho má.

Zdravím.Na zpracovámí přejmenovaných souborů *.mts na *.ts používám Womble Mpeg Video Wizard 5 (vystřižení reklam,převod a vypálení na DVD) .Zároveň hledám free soft na podobnou úpravu *.ts (vystřižení reklam) a uložení v původním formátu bez převodu a vypálení.Existuje takový?

MOVIE MAKER Hlásí že nepodporuje tyto soubory fotky ani videa. Je to hovadina ..

Formát .MTS jsem nahrál ze set top boxu, v PC mi to normálně přehraje Gomplayer, ale i s rekamama.

Ak video nieje dlhé a vieš ho prehrať tak ho nahraj z obrazovky ... napr bandicam+keymaker

Jednak to NENÍ formát, ale popelnice! Co tak zjistit, co v té popelnici vlastně je?! Umí to kdejaký přehrávač a pochopitelně podrobně MediaInfo.Pokud je to čirou náhodou mpeg2, pak ProjectX.

Jedná se mi jen o vystřižení reklam a uložení v původním souboru *.ts.Jsou to nahrávky z tv vysílání -filmy.

Proč znovu ukládat do TS?Videoredo to v poho i do mkv.

ZNOVU! Co v tom KONTEJNERU vůbec JE?!

Ať ti nepraskne žilka.Žádný free soft neumí vystřihovat reklamy.

pokud ti jde o bezeztrátový střih - odstranění částí videa, tak použij TSremux:http://www.videohelp.com/software/TsRemux(zdarma)neboTSSniperhttp://www.videohelp.com/software/TSSniper(taky zdarma, trochu víc user-friendly)

kdyby ti šlo jen o převedení a prostříhání, tak postačí Freemake Video Converter:http://www.freemake.com/cs/free_video_converter/ten je česky, zdarma a žádný malware v něm není.Jinak zkus třeba ShotCut - ten to titulkování apod. umí, akorát není česky.https://www.shotcut.org/Kdyby bylo nejhůř, tak z těch MTS můžeš ve Freemake vyrobit MP4 a ty pak načíst do střižny. Párkrát jsem to musel udělat, když se střižně nelíbily soubory z jedné konkrétní kamery.

MPEG Transport stream (MTS) => Avidemux

Pokud je tam mpeg2 a ne h264, pak ProjectX je lepší.

Moze byt, zvlast vtedy ak je v tom MUXe viac ako jeden video stream. V pripade jedneho video streamu a jedneho, alebo viacerych audio streamov funguje dobre aj Avidemux.