Formát Flash USB

Mám 128 gb flash Kingston na kterém byla instalace WIN. Chtěl jsem vymazat vše co na ní bylo. Dal jsem formátovat a nic se nestalo. Obsah se nesmazal. Zkusil jsem ho smazat klasicky označením a smazáním, to se povedlo. Pak jsem dal následně formát ke kterému došlo ale velikost celého flash USB se zobrazuje jen jako 39 gb. Po jakémkoli dalším formátu se stále zobrazuje jen 39 gb?????

Odpovědi na otázku

Správa disků, odebrat partišnu a znova vytvořit...Spustit diskmgmt.msc a tam to najdeš...

otevři jako správce CMD. Napiš příkaz diskpartpak piš: list diskselect disk [číslo pod kterým je to USB]cleanPotom už to jen naformátuješ ve správci disků.