Format dss

Ahoj,mame bezpecnostni kamery a ty zachytavaji pohyb po firme.Uklada se to do formatu *.dss(uprimne nevim ani co to je za format) Jiny format tam nejde nastavit.Chtel bych ale par snimku s tama smazat.Nevite nejaky program ktery umi tento format prelouskat.
Diky

Odpovědi na otázku

To vypadá na nějaký proprietární formát. Zřejmě aby z toho někdo něco neumazával

JSem bezradny :(

procpak to chces mazat? bezpecnostni kamery by se snad nemely promazavat, ne?

Zapomeň na mazání a běž se sám přiznat. Je to polehčující okolnost.

A nebo to smaž celé a řekni, že se to pokazilo.

Nebudete tomu verit.Ale majitelem jsem ja a potrebuji ukazat zamestancum kde se co stalo.A nechci jim poustet cely zaznam ale jen urcite momenty.Proto potrebuji nejaky program ktery by to umel prevest.

Když je to takto, tak vznes dotaz dodavateli systému.