Format c: a ted jak obnovit data, Pěkný oříšek...

Zdravím, po rychlém formátování které proběhlo omylem jsem se snažil obnovit data pomocí softíků Rescue Disk,PcFile inspector apod. to by nebyl problém nicméně hodně a důležitých souborů jsem měl přímo na kořenu (f:\*.*) a ty NEJDOU pomocí těchto softíků obnovit. PROBLÉM : Po formátování FAT32 logické,nebootovatelné partition se nedají obnovit soubory které se nenachazely v žáném adresáři, tj. byly na rootu. Teorie je, že formátování vymaže FAT tabulku a určí místo kam se začne zapisovat na disk = root. A prakticky řeším to jak mám pomocí nějakého disk editoru najít (1.) odkaz na první místečko kam se bude psát (2.) na tomto místě musím vytvořit něco jako ukončovací znaménko ,aby se poznalo ,že tam už něco je....a tím pádem by se měly rozpoznat soubory na rootu. Co myslíte, kdepak na tenhle super postup najdu návod anebo máte lepší nápady   Díky moc

Odpovědi na otázku

Pošli to, data Ti obnovím, pokud již nejsou ničím přepsána.

Promiň ,ale spíš bys měl napsat : pošlu to. nějaký SW apod... jak bys to řešil ty ? rozepiš se vypadá to na dobrý nápad

Určitě Ti pošlu registrovaný a ne zrovna laciný SW. Pokud Ti moje nabídka připadá špatná, vyřeš si to lépe.

k radosti zdejších čtenářů mě už tato poradna unavila :)faking users (česky: oblíbení uživatelé) kteří si ani nedokážou pojmenovat vlastní disky a nezvládnou ani příkaz dir aby viděli co se jim teď jeví jako c:, tu jsou s formátem 52x do roka."žádný učený z nebe nespad, ale pitomce jako kdyby shazovali" :)přeji ti větší trpělivost

sezen si Norton Utilities 8.0 jeste pro DOS .. tam jeden editor disku byl

Cez Norton Utility -> Norton unformat