» Poradna » Programy

Formát APE

Ahoj , stáhl jsem jsi audio soubor s koncovkou APE . Je to jeden soubor ve kterém je několik skladeb , tak se chci zeptat kterým programem to půjdě rozdělit na jednotlivé skladby ? A ješte byl u toho souboru přižazen nějaký textový dokument kde jsou vypsány časy skladeb atd. Tak jestli to nejde něčím rozdělit ? :D Díki za rady

Odpovědi na otázku

Tak sem si ten prográmek stáhl,ale moc stím neumím pracovat ... :D když tam vložím ten soubor APE tak je tam pořád jako jeden celý , když otevřu ten CUE který je u toho tak se vytvoří 9 souboru .cue , každy ma tak 100 kb . Tak co stim mam dělat ? :D Díki .

Ahoj,

ak ma ten textovy dokument priponu .cue, tak je to mozne rozdelit napr. pomocou foobaru.
Vo foobare otvor subor .cue a uvidis rozdelene skladby, potom cez convert ich mozes ulozit do
jednotlivych .ape suborov.

já to dělám zhruba tak že si to převedu na wav, cue sheet namontuju daemonem a rozkouskuju to ecact audiem na flac.

Tak to sem chtěl právě skusit , ale Daemon to nechce připojit :(

někdy je třeba malá úprava, protože v cue je většinou napsán soubor.ape/flac wave ale po konverzi to chce soubor.wav wave

A vtom Exact Audiu mě to píše že CUE nelze otevřít .

Medieval CUE Splitter s tym to pojde.

Už to jde tím Splitterem :) Děkuji

Lamo