» Poradna » Programy

Force Feedback Racing wheel Drivers

Ahoj koupil jsem z bazaru poměrně starý volant, jen na občasné hraní ETS2.Mám problém nainstalovat ovladače volantu, mam win10/64bit ale na ofiko stránkách mají pouze na vistu. zkoušel jsem stahovat a nefunguje.Nějáký rady prosím, pán z inzerátu nereaguje asi měl nějspíš stejný problém.Děkuji. Zasílám odkaz na offiko stránky ---->https://support.thrustmaster.com/en/product/ffdrw-en/

Odpovědi na otázku

Tohle je už doost starej volant, ten pod windows 10 už nerozchodíš, jediný řešení je omlátit to pánovi o hlavu, jestli to inzeroval, že to funguje pod win 10, pokud ne, tak jsi idiot, že sis to nezjistil předem a pokud chceš volant, tak běž do nejbližšího krámu a sháněj logitech G29 nebo G920

nějaké *Generic game device* z W10 by se snad mohlo chytit, otázka je, jak to pak bude fungovat, jestli vůbec.