» Poradna » Ostatní

For Honor - problém se skupinou

Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neví jak opravit problém ve For Honor...Byl zdarma, a tak jsme to s kamarádem stáhli..každej už má 100% příběhu hrajeme normálně mulťák atd. Jenže když chceme hrát spolu/proti sobě ...takže se pozvat do skupiny tak to napíše "Nepodařilo se ti připojit do skupiny, zkus to později"...Oba máme NaT zelený a už jsme i reinstalovali hru ...Neví někdo co s tím ? všechny ostatní hry jedou v pohodě co se týče skupin ...

Odpovědi na otázku

Zdravím mam ten samej problem normal jsem hral i skamaradem ale dne 3.9.2018 nemužu ani s kamošem ani pro vice hracu hrat piše mi oranžově nat. Předtím jsem hral normal bez problemu forhonor.exe - chyba aplikace Instrukce na adrese 0x4020669b odkazovala na adresu pamneti 0xb54806c8. s pamněti nelze provest operaci : read To mi píše po ukončení aplikace For honor prosím pomoc