» Poradna » Mobily

Fólie na displej tabletu

Zdravím,není tady někdo, kdo má tablet a na displeji fólii? Jak potom funguje dotykové pero, případně čtečka otisků prstů? Jde to spolu?Konkrétně Samsung Galaxy Tab S6 a fólie ScreenShield.Díky.

Odpovědi na otázku

Na svoje 10" Lenovo jsem si nechal přilepit folii (má prasklý display) - brání vstupu vlhkosti a s prací pera na ploše není žádný problém. Určitě bych to polepil znovu!!! A čtečku otisků můj tbl. nemá, tak z tohoto pohledu nemůžu sloužit.

Díky. Někdo další?

Dotykové pero není problém - folie i sklo vyzkoušeno mezi příbuzenstvem i na několika telefonech řady Note. Nevidím důvod, proč by měl být problém s otiskem prstů.