» Poradna » Windows (a jiné OS)

Focus

Zdravím.Kamarádce se na počítači stává taková nepříjemnost. Aktivní okno se po nějaké době (nutno podotknout, že to jsou náhodné intervaly) "deaktivuje" (něco "ukradne" focus), což je velmi nepříjemné například při psaní, hraní her apod. Počítač jsem projel antivirem (něco to našlo, avšak odstranění virů nepomohlo), zakázal spouštění zbytečných aplikací při startu. Nic. Nějaké nápady?OS: Windows 8 64bit

Odpovědi na otázku

OnlineESET, MBAM, ADW a když nezabere obnov ho ze zálohy (bitová kopie). Máš-li disky WD / Seagate jistě využíváš jejich programů.Dřív než uděláš obnovu, koukni na to LiveLinuxem (odvirování linuxem).