» Poradna » Ostatní

Fnaf 2

Ahoj, mam takovy problém u hry FNAF 2 (Five Nights at Freddy´s). Když ji zapnu tak mi tam napiše [Microsoft Visual C++ Runtime Library-Runtime Error!-Program: C:/Program Fi...-R6016-not enought space for thread data]... Nevíte co s tím ?Dík za rady :)

Odpovědi na otázku

Bude to tím že v zařízení nemáš už místoOdinstaluj programy co nepotřebuješ a půjde ti to. Já mám všechny 4 díly FNAF a mám plnej celej mobil.Nemůžu dat druhou noc.

S tim ti nepomůžu

Zkus přinstallovat hru mnělo by to pomoci

Na mne furt chodí Foxy a vždy mě zabije jak tomu mám zabránit???