» Poradna » Notebooky

Fn letadlo

Dobrý den prosím o radu nevím jak to ale sama se jaksi odpojila wifi na mem notebuku a přepla se na Letadlo a nejde to přpnout . Přepínač na vypnoutí se stále vrací spět děkuji Zdeněk

Odpovědi na otázku

Vždy mě berou mory, když někdo neumí přiznat že něco blbě udělal a vymlouvá se na japonskou závadu "SAMASE"......

Já přiznání se v dotaze vidím. Možná severomoraváci to vidi jinak, než na jihu

uniklo ti slůvko jaksipřipomínáš mi tíráka Trantu, co jezdí stejné trasy jako ty a má rád Balantinku. Neznáš ho ?

" nevím jak to ale sama se jaksi odpojila wifi na mem notebuku"Severomoraváci - narozdíl od (nechci urazit jih - proto píšu konkrétně) "Pala" umí číst...."sama se jaksi odpojila" takže upřesním - "smajaksi" se ta závada jmenuje

"ale sama se jaksi odpojila"pro mě to znamená že neví jak k tomu došlo, kde na co klikl a pod. Nepíše Sama se odpojila. Je vidět že brázdíš silnice a ti nejsou až tak empatičtí k těm v osobácích. Také jsem se ve Vejtřasce cítil výš, ale jen v ní.Já znám jen pány Samo a Seto

a pozdravuj přítelkyni

Kterou - buď konkrétní, ať nepozdravím jinou než myslíš :)

Tak ji zase jaksi připoj.