» Poradna » Notebooky

Fn a jas obrazovky

Krásný den,mám Asus x550VC - XO074 a chtěla bych se zeptat na zkratku Fn + F5, F6, mělo by dojít k redukci jasu, ale nic se neděje. Naopak všechny zkratky od F7 až po F12 s kombinací Fn fungují, i Fn a šipky. V čem je problém? Ovladače zvukovky? Daly by se tyto stáhnout z webu www.support.asus.com?Děkuji a přeji klidné svátky.

Odpovědi na otázku

Zrovna s jasem ovladace zvukovky nejspis nepomohou, ale obecne ano, vsechny potrebne ovladace (pro podporovane operacni systemy) jsou na webu Asusu.

Omlouvám se, myslela jsem ovladače grafické karty, samozřejmě :o)

OK, tak ty tam dozajista najdete.