» Poradna » Mobily

Flipboard

AhojMám dotaz k tomu že mi na mém telefonu galaxy j5 2015 na ploše u indikátoru stránek, chybí takové ty dvě čárky které mají být novinky Flipboard. četl jsem že mi chybí aplikace briefing, přitom když jsem viděl telefony v obchodě tak tam ty novinky měli. Zkusil jsem ten briefing nainstalovat z apk mirror (na Store není dostupná pro moje zařízení) a stále nic. Nevíte co mám dělat aby tam ty novinky byly?Děkui

Odpovědi na otázku

Jezis, to se moc omlouvám, já sem v té době byl na dovolené a tam mi živě.cz napsalo že jsem připojený na nedůvěryhodnou síť, a že dotaz vloží až po schválení, a pak jsem ani nevěděl jestli se vůbec vložil. Mockrát děkuju za odpověď. Omlouvám se XDD