» Poradna » O Živě.cz

Flight Simulator X padá

Dobrý denChci se zeptat zdali někdo nevíte jak by se dalo vyřešit padání hry při každém načítání a občas i při zapínání. Hru jsem před tím hrál a vše bylo v pořádku. Už jsem zkoušel i přeinstalovat ale pořád nic. Už jsem z toho zoufalý.

Odpovědi na otázku

Originál?

Instalovat a spoustet hru jako spravce.Zlaste u Win.10

Zvlaste.

toto byl jeden z duvodu pro jsem na win 10 neupgradoval, tech doplnku co mam do fsx at uz placenych nebo free s nejistou funkcnosti........

Co ja viem, tak toto padalo kazdemu.Mozno updatovat na najnovsiu verziu(mozno vysiel nejaky opravny patch).Urcite mozes aj kontaktovat podporu (myslim Microsoft Games?)