» Poradna » Web a internet

Flickr vs 500px - jak se lépe zviditelnit?

 |   |  Microsoft Windows 10 Firefox 43.0

Ahoj, chci se zeptat na rozdíly mezi Flickr a 500px a který je podle Vás lepší? Já v tuto chvíli používám Flickr, kde jsem s kvalitou fotek spokojen. Včera jsem se registroval i na 500px a příjde mi lepší v tom že si tam člověk může naházet informace o sobě a technice kterou používá, odkazy na sociální sítě apod. Jak je to ale s komunitou? Na Flickru jsem měl asi 4 followery, protože lidi co sledují moji tvorbu mám hlavně na FB. Teď jsem objevil že do skupin na Flicrku se ty fotky dají vkládat takže mi díky tomu přibylo pár followerů, ale chtěl bych aby mě těch lidí sledovalo víc. 500px je placenej pro neomezené vkládání fotek, ale to mě až tak nevadí. Jsem ochoten zaplatit. Záleží kde je větší pravděpodobnost kde budu mít více followerů, kteří se pak můžou dostat třeba i na moji FB stránku. Další věc je vkládání samotných fotek. Když nafotím se slečnou fotky, tak vyberu top 10, které pak upravím a pošlu ji je. Zároveň těch 10 fotek vložím jako album na Flickr a FB. A všiml jsem si že většina fotografu to takhle neseřazuje vůbec do alb, ale zveřejní prostě top 1-3 fotek, kde se tím pak dá ve photostreamu (flickr) scrollovat.Takže pokud je tu také někdo fotograf, který zveřejnuje svoje práce, budu rád za rady.


Související témata: Flickr, Sociální sítě, 500Px, Fotograf, Pravděpodobnost


Určitě si přečtěte

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF