» Poradna » Ostatní

Fleška

Zdar, koupil jsem si v kauflandu flešku 16GB a doma po zapojení do počítače jsem zjistil, že má jenom 8GB. Mám jí reklamovat, nebo skutečně má 16GB jen to počítač špatně ukazuje?

Odpovědi na otázku

Do tveho PC nevidime, takze tezko rict. Muzes sem prez www.ctrlv.cz vlozit obrazovky z spravce disku - do nabidky start napis diskmgmt.msc a dej enter

Kupovat nějaké noname krámy pro ukládání dat opravdu není chytrý nápad... Každopádně takto bez jakýchkoliv informací nemůže nikdo na dálku poznat, co to je zač.

V Kaufu ti to bez řečí vymění,běž tam na info.

Mozno aj za flešku 32Gb, aby si im neposral image.

Kaufland ti vymění i rozjezenou paštiku.