» Poradna » Mobily

FlashPlayer pro Android 4.1

Ahoj, mám tablet Lenovo a je na něm Android 4.4.2. Chtěl jsem se dívat na TV přes "Live Poda" a pořád mi to píše, že nemám nainstalovaný flashPlayer. Na YouTube mi videa jedou, ale i tak jsem stáhnul Adobe FlashPlayer a i tak mi to píše to samé. Moc tomu nerozumím, tak se ptám na radu. Dík

Odpovědi na otázku

Pardon za nadpis, je to opravdu 4.4.2

Ujo Gúgeľ vie všetko - stačí mu napísať "Flash Player for Android enable" a nájde.

Android tuším od verze 4.1 nepodporuje FlashPlayer. Dá se údajně nějak dostat do prohlížeče Dolphin, ale nezkoušel jsem. Jinak odkaz:https://www.svetandroida.cz/odkud-oficialne-stahnout-...

Omyl! Flash Player pre android oficiálne na Google Play nie je, ale inde je. U mňa (Andr.4.4.2) funguje.

Hlavně Adobe oficiálně zrušilo vývoj Flash Playeru pro Android.

Na KitKatu myslím, že je Flash Player ještě funkční http://androidcentral.us/2014/01/adobe-flash-playe... - Stáhni si poslední verzi pro 4.0 above.

jo je funkcni na kitkatu i na maršmeloun... jsem to onehda uploadoval na ulo*to pro jednoho co se ptal na jinem foru

Díky za vírus. Teraz mám malware, spúšťal som nejaké Flash video s tým neaktualizovaným playerom

a co to ma spolecneho s mim komentem ? ja sem daval nejaky odkaz na flash player.apk ? ty cocot slovensky ! ja kdyz davam odkaz na downoad tak je vzdy jen casove omezeny neco jako tvuj chory mozek ten je taky omezeny

Co zkusit browser, co flashplayer má v sobě a pouštět to přes něj? Třeba Flashfox, Puffin browser ...