» Poradna » Web a internet

FLASHovka ofline

jak se dá stáhnout online hra do pcuž jsem to videl někde normálě jde flash hra online stáhnout a pak se spustí v prohlížeči

Odpovědi na otázku

normálne ide flash hra online stiahnúť tak, ako si to už niekde videl. a potom sa spustí v prehliadači

viděl sem že jde spustit v prohlížeži ofline

to umí každej poradit , nechci to anglicky tady sme a budeme pořád v čechách

"tady sme" v odborné IT poradně, angličtina je tu víc než čeština

toto je internetová poradna - pokud ti kdokoli odpovídá, je chybou domnívat se, že sedí ve vedlejší místnosti / budově / městě. On ti klidně může odpovídat z Argentiny. kromě toho stejda google už drahně let umí překládat z cizích jazyků do toho jenž tak silně vyžaduješ - jde o cca 3 kliky navíc (možná i méně, z EN to nepoužívám)

tak má odpovídat česky

... tvrdí lempl, kterému dělá problémy i čeština.

že by hra byla úplně offline a se serverem nekomunikovala to je otázka...to ostatně poznáš až si ji stáhneš, vypneš LAN a spustíš jihttp://www.makeuseof.com/tag/how-to-download-embed...

asi to bude nějaká super hra, už pokládá dnes druhý dotaz (v prvním všechn pourážel a utekl) ale ani v jednom nedal link a ani nenaznačil co za hru to má být :D docela by mne zajímalo o jaký že hit se to jedná :)))

ten výblitek jsem četl, tady se zatím choval slušně

hra jako hra -flash hra -jedná se o obsah flash je jedno jestli se jedná o typ onlyne hry kterou hrajou smradi ve šlkole nebo o hru §

pardon myslel sem €

Je celkem pravdepodobne (zvlast, pokud je ta hra z nedavne doby), ze ten Flash v prohlizeci je jenom cast te hry a druha, "hlavni" cast bezi na serverech provozovatele. V takovem pripade proste hru nelze offline pouzivat.Vic tezko radit, kdyz je diskuse abstraktni bez konkretniho odkazu na tu hru.

když to chci uložit tak to jde uložit pouze jako celá stránka ale nanabídne mi to uložit jako shokwawe flash object

stránka jde uložit jako celá kompletní /html ale nejde uložit jako flashobjecthttps://www.youtube.com/watch

Určitě stačilo, vydrž. Myslím, že (stejně jako minule) redakce brzy potvrdí, že je stejného názoru.