» Poradna » Notebooky

Flashka pro windows, mac i TV

Dobrý den, po celodenním pátrání a přeformátování mi vůbec nic nefunguje. Chtěla jsem se Vás zeptat, zda mi někdo neporadí, jak mám naformátovat flashku, aby mi fungovala na TV, macu i windows. Tato flashka mi fungovala na všech třech zařízeních, ale když jsem ji dala do macu a chtěla již zkouknutý film (vysílaný přes TV) vymazat tak se film smazal, že jsem jej ve složce neviděla, ale pořád tam byl a musela jsem flashku vymazat přes windows. Flashku jsem tedy kvůli tomuto přeformátovala, ale teď mi nefunguje v TV. Pokud ji připojím vidím všechny složky, ale už mi nejdou filmy přehrát, avšak před přeformátováním mi vše fungovalo. Zkoušíela jsem formátovat na všechno co šlo, ale nefunguje nic. Prosím poraďte mi, co s tím. TV mi přehrávalo všechno... a teď mi to nechce přehrát nic a hlásí mi to chybu nepodporováno. Mockrát děkuju za cokoliv.

Odpovědi na otázku

Předpokládám že nevíte jakým souborovým systémem byl ten flash disk naformátován před tím něž jste ho dala do Macu?Osobně tipuji že FAT (FAT32)Zkoušela jste jí formátovat v té TV ?

No to jsem si nevšimla... v jakém to bylo formátu. Sama si sypu popel na hlavu :( zkoušela jsem dát do FAT 32... jen nevím jak na televizi flashku naformátovat.

Doporučoval bych přečíst manuály k dotyčné TV, Macu a základy operačního systému Windows (používané souborové systémy).