» Poradna » Web a internet

Flash template - čeština

Ahoj všem,dnes si celé odpoledne lámu hlavu jak u flash šablon na tomto odkaze: http://www.free-template.eu/flash.html nastavit, aby se mi zobrazovali písmena s diakritikou. Prosím poradili by jste?

Odpovědi na otázku

Stáhnul jsem první šablonu, vložil text s diakritikou a zobrazila se tak jak se zobrazit měla. Problém bude nejspíš sedět na židli.

Fakt? Tak zkus vložit do šablony č. 94 název firmy s diakritikou a pak mi ukaž výsledek. Pokud je problém u mě budu rád když se poučím.

Já to zkoušel prvně jen na textu a tam to šlo. Netuším proč to nejde. Jestli je to chyba toho swf tak si ho dekompiluj najdi problém, oprav a zkompiluj. Pátrat po chybě nebudu o flash se nezajímám a ze stránek vytvořených ve flashi mi naskakuje husí kůže a zdrhám z nich.

Tak problém u tebe není, u mě také čeština nejde.