» Poradna » Programy

Flash player na mobil?

Dobrej den
Nedávno jsem dostal nový mobil mám síť Vodafone takže mám teď internet v mobilu zdarma na 6 měsíců a tak ho aji dost používám. Ale nastal problém protože když si chci spustit video tak mi to hlásí že nemám flash player. A Adobe Flash player na mobil nejde. Tak se chci zeptat jestli neexistuje něco jako flah player abych mohl porhlížet videa na netu. Dík za odpověď

Odpovědi na otázku

Jestli nemá mobil OS tak nejde

existuje flash lite pre symbian s60 a vyššie a windows mobile,pre mobily s podporou java existuje java miniflash player,pre zbytok nie

a odkaz by nebyl ? ?

www.adobe.com/flashplayer for other systems

audax
me to jako odkaz zrovna 2x nefunguje, ne li 3x
tak pls, normalni odkaz by nebyl ?

nevieš ísť na stránky adobe.com a zvoliť flash player a v možnostiach zvoliť pre inú platformu ako windows/internet explorer,je to tak strašne komplikované ? priamy odkaz na mobilnételefony nieje,tie ktoré ho podporujú štandartne ho majú už cca 3 roky predinštalovaný priamo z výroby.

není potřeba protože je v mobilu na 99% už nainstalovaný

-jaký telefon ?
-jaký FlashPlayer?

Obecně protějšek proti FlashPlayeru jako u Pc na mobilní platformě neexistuje. A je jedno jestli to je Wm ,Symbian , Apple , Android nebo Web OS . Spousta internetových stránek nebude použitelná a budete to hlásit že nemáte správný FlashPlayer ( boded ne )

Pro různé platformy existují upravené webové stránky na mobilní platformu, ale nemají stejný obsah jako ty "fullversion". Nebo existují specializované přehrávače, který sosají např z Youtube , ale i ty nepřehrajou taky vše

Zaručený způsob je, vytvořit si offline kopii na PC a tu konvertovat a nahrát si jí do mobilu..

flash mobile verzia existuje ale len pre symbian a windows mobile,volá sa flash lite,pre javu existuje tiež java flash mini player.

pls, kde se ten java mini flash player dá sehnat ?

Ze vseho nejdulezitejsi je to, co jsi tady vubec nezminil - JAKY MAS TELEFON. Kdyz si na tuto otazku odpovis, tak pak muzes do googlu zkusit napsat "[typ mobilu] flashplayer"

Flash player do mobilu jde...je to flash player for PC pocket-toť v překladu flash player pro kapesní počítač,tím pádem jde i do mobilu...ale záleží na tom samozřejmě jaký typ mobilu to je

Ahoj,
je niejaky flash player na samsug s5600. Ja som nic nenasiel ale vy sa v tom vyznate ocividne lepsie. Dik za odpovede

neviete ci sa da dat do mobilu flash player 9? Mam tam flash plaeyr lite, ale uz skoro vsade potrebujem 9

Nikde, když ho Adobe neudělal. Viz to nahoře, hold tak je.

pre mobily,ktoré sú podporované,existuje flash lite + flash mini for java,pre mobily/smartphony/pocket pc neexistuje "dospelý",plnohodnotný flash player activeX/dll plugin for mozilla,prenosné zariadenia ho jednoducho nezvládajú,oficiálne podporované telefony ho majú obvykle predinštalovaný z výroby,dnes už prakticky všetci výrobcovia mobilných zariadení majú partnerské zmluvy s adobev a pokial je to po hardwarovej stránke možné,majú aj ich zariadenia mobilný flashplayer predinštalovaný priamo z výroby-vybrané modely nokia,htc,mio-mitac už niekolko rokov,ostatní sa postupne pridávajú,zoznam všetkých momentálne podporovaných výrobcov a modelov zariadení je k dispozícii na stránkach adobe

stahnite si SKYFIRE 1.5.DO MOBILU A VSE VAM POJEDE

Hey stájl jsem adobe flash lite a co mám dělat dál?Jen to přetáhnout do mobilu?

Adobe flash player existuje na Windows Mobile to vím 100% pač sem si ho stahnul na normální telefon nevím..

tiez by som chcel vediet

Ahoj, Falsh player na mobil se mě úspěšně podařilo stáhnout a nainstalovat na stránkách:
http://www.androidapk.net/...
ale stejně mě to bylo k ničemu, protože videa mě spustit nejdou. Možná je to typem mobilu, tak ti to třeba bude fungovat.

Ahoj lidi, mam Samsung Galaxy Ace, da se na nej jekde sehnat flash player ?