» Poradna » Programy

Flash na webu?

Dobrý den. potřebuji poradit asi ohledně flash playeru nebo ? Sám vlastně nevím co to a čím to je. tak teda, na webových stránkách (třeba seznam.cz) se mi místo videí zobrazuje stále jen černý obdélník a uvnitř bílé tečky běhající do kruhu! ? Nevím kde a co je špatně nastavené, a jestli to vůbec má co dělat s Flashovým přehrávačem apod.. běžící reklamy (třeba tady na poradně air bank,či kia apod. ,či obyč.filmy spustíme, ale jak jsou v novinkách nebo různě přidané video tak černo a nic. Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Žádná odpověď,také odpověď. To mi signalizuje,že je to hloupá otázka,nebo špatně jak se říká "položená". Tož zkusím jinak. Pouze když si chci pustit video na netu objeví se pouze černá "mini-obrazovka", ve které do kruhu běhají bílé tečky-jako kdyby se video načítalo,ale zatím se nenačetlo ani nespustilo. Poradí tentokrát někdo? Nemá s tím někdo zkušenost či ...? Díky. F.

JAKO MYSLÍŠ FLASH GORDON ? ?

To byl tuším nějaký fantasy film,nebo pohádka ne? Aspoň,že se někdo zasměje,hmmm hihihi? Díky.

www.adobe.com/products/flashplayer/
aktualizovat
pokud nepomůže, zkus to, jestli to nepojede v jiném prohlížeči a dej vědět.

Tak nepomohla ani aktualizace, ani změna prohlížeče.Zkusil jsem Mozillu ale tam to řvalo,že nejsou nějaký moduly či co?

už se ti skýská pro reklamách?