» Poradna » Windows (a jiné OS)

Flash disk

Dobrý den mám problém jeden den sem zapnul počítač a zjistil sem že sem asi vymazal část Windows tedy je poškozený a když sem do PC dal flash disk a šel sem do BIOSu tak neustále píše u USB device not pressent fleška funguje

Odpovědi na otázku

Tak dej jinou flešku (nebo zkus do jiného slotu) nebo dvd, nebo jinou flešku, když si to přeložíš, tak zřejmě tam není ,,usb není přítomen´´

Píše se "zjistil jsem" nebo "šel jsem", ne SEM ;) Jak jsi přišel na to, žes vymazal část Windows? Jestli je to pravda, tak budeš muset nejspíš provést novou instalaci, pokud nevíš, jakou část jsi vymazal ;)