Flash disk

Dobrý den,v průzkumníku vidím flash disk, který ale není připojen k PC. Nevíte čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

A reatartoval jsi PC?

Jo.

Nepomohlo.

Podle tebe tedy v průzkumníkovi vidíš flash disk, který vlastně neexistuje (není připojen k PC).Takže je to buď první wifi flash disk (či jiný bezdrát), nebo ďábelské mámení, kouzla a čáry. Nejlépe zavolat exorcistu, nebo raději napiš pořádně, co se děje. Pěkně srozumitelně, vlastními slovy, bez pokusů o odborné vyjadřování.

Vidíš ho aj v správcovi zariadení a diskov?

Jak vis , ze to je zrovna flash..?Da se na nej nahravat, odpojit ho..?

dej screen co vidíš v průzkumníku