Flash disk

Zdravím,je mrtvá fleshka když se mi začala zobrazovat v tento počítač jako vyměnitelný disk H (Z ničeho nic)?Kliknout pravým a zformátovat nejde,napíše v jednotce H není diskOtevřít nejde,napíše vložte disk do jednotky HJedná se o Corsairmemory typ Flash Voyager 32 gb,Windows mám 7Home

Odpovědi na otázku

u této flashky celkem obvyklá porucha. Pokud ji máš v záruce, reklamuj. Pokud ne, doufej, že zabere HP formating tools nebo něco podobného.

To je celkem obvykla porucha u jakekoli flashky..

Zkuste flashdisk naformátovat pomocí formát programu od HP http://download.chip.eu/cz/HP-USB-Disk-Storage-Fo... Jednou jsem si při instalaci systému omylem naformátoval flashku, respektive smazal její oddíl a hlásilo to stejnou hlášku „vložte disk do jednotky H“ . Tento prográmek oddíl opětovně vytvoří :) .

Ajo nečtu, tento program je zde již zmíněn :) .