Flash disk ochrana proti zápisu

Zdravím, po zapojení USB flash disku (Flash Voyager GT 32GB) který doteď fungoval naprosto v pořádku, se mě systém zeptá, zda si přeji před použitím provést formátovaní. Po kliknutí na spuštení ale vyskočí hláška, že disk je chráněn proti zápisu a ani z něj nejde číst. Flashku měl půjčenou bratr a ještě včera na jeho PC fungovala, dnes nejde ani na jednom... Můžete mi prosím vás někdo poradit jak tento problém řešit? Předem díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Ano většina věcí než se rozbije je kupodivu v pořádku.

Nejrychlejší je ten flashdisk dát do jiného PC. Nebude fungovat = rozbitej. Zkuste reklamovat nebo vyhodit. Disky se neopravují.

Kupodivu se docela úspěšně opravují - jak flashky, tak "běžné" drive. HDRegenerator by mohl "vyprávět".

opravit se dejme tomu dá ale při dnešních cenách nových fešek - NAPROSTÝ NESMYSL - jako ostatně všechno čím tady přispěješ, v mém mládí jsme tomu říkali že z někoho vypadne buď pi.ovina nebo smrad a to je tvůj (pro n.e.m.o.h.o.u.c.i.h.o) případ

Ja [213.195.211.xxx] - tady přispěješ, v mém mládí jsme tomu říkali že z někoho vypadne buď pi.ovina nebo smrad a to je tvůj - ne to je každý tvůj "příspěvek".

Proto ses 24. června skoro ve třičtrvrti na devět přesvědčoval u mne na webu, zda tomu tak opravdu je? Tak tomu já říkám hodně velká nejistota. Příště se nejprve něco nauč, pak můžeš přispívat.

Bezdráte jeden. Fuj.

Jestli se s tim chces parat zkus tyto programy:
LLformatTool, SwissKnife, AcronisDD, PartitionWizard, PrepareUsb, DiskImg.